Zdislava Zdislava - http://www.biskupstvi-ltm.cz/zdislava
 
Nové knihy - Časopis IN!
 
INJe to tady! Trvalo více než dva roky, než se z myšlenky stala skutečnost. Od začátku února časopis pro holky ve věku 12 – 16 let s názvem IN! můžete najít v kostelích, na DCM a nebo si ho prostě objednat. Nulté číslo je zdarma a je především „ochutnávkou“, která má za cíl jedno jediné – získat si přízeň a tím také předplatitelky. Kdo si časopis objedná, dostane s prvním číslem složenku k zaplacení předplatného.

Jak můžete časopis podpořit, aby „malé novorozeně“ pořádné vyrostlo?

1. Především modlitbou. Můžete se dokonce připojit k modlitební skupině.

2. Tím, že budete oslovovat lidi ve svém okolí a získávat další předplatitele. Časopis se totiž bude od prvního čísla dostávat k adresátům výhradně poštou (další propagační číslo v takovém množství už nevyjde).

3. Také budeme vděční za dar na pokrytí nákladů s tiskem nultého čísla, které je rozdáváno zdarma. Můžete tak učinit přímo na účet nebo si napsat o složenku. Pokud nám pošlete svůj dar, budeme rádi, když nám současně napíšete, abychom věděli, kdo nám pomáhá, a mohli jsme vám poděkovat. Za dary vaše i vašich známých budeme velice vděční, protože díky nim bude moci časopis existovat i v budoucnosti.

Účet:
Sdružení Tarsicius, 171816645/0600 GE Money Bank

Kontaktní adresa a objednávky:
Redakce IN!
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou
telefon: 483 312 327; mobil: +420 777 332 343
e-mail: in@in.cz, in@tarsicius.cz; http://www.in.cz

Chtěli bychom poděkovat Bohu, že nás krok za krokem vedl a vede. Všichni, kdo zatím na časopise intenzivně pracují, jeho vedení opravdu zakoušejí. Také bychom rádi poděkovali všem ochotným lidem. Do dnešního dne se zapojilo více než 300 dobrovolníků, kteří pomohli nejrůznějším způsobem – modlitbou, radou, článkem, korekturou či penězi. Díííky. A v červnu se můžeme těšit na první, prázdninové číslo. Váš IN!

Uveřejněno: 30.5.2005     Počet přečtení: 32767
Zpět na minulou stránku