Zdislava Zdislava - http://www.biskupstvi-ltm.cz/zdislava
 
Soutěž o nejlepší webové stránky farností v ČR
Dominik Fišer
Katolický týdeník vyhlásil počátkem tohoto roku ve spolupráci s partnery - magazínem ChristNet, Karmelitánským nakladatelstvím, Radiem Proglas, Televizí Noe, portálem www.vira.cz a Tiskovým střediskem ČBK - soutěž o nejlepší farní webové stránky v ČR. Právě v těchto dnech byly vyhlášeny nejlepší stránky a rád bych vyzdvihl nejlepší weby v naší diecézi, které se soutěže zúčastnili. V první desítce se na nádherném 4. místě umístili stránky Farnosti Vratislavice - http://farnost-vrat.rkc-lbc.cz a na 8. místě stránky Farnosti Most - http://www.farnost-most.cz z celkem 69 zúčastněných webů.
V první polovině výsledkové listiny ještě najdeme na 26. místě stránky Farnosti Rumburk - http://www.rumburk.farnost.cz a na 32. místě stránky Farnosti Jirkov - http://www.jirkov.farnost.cz.
Celou kompletní výsledkovou listinu najdete zde a kriteria hodnocení zde.
Věřím, že podobné aktivity přispějí k rozvoji a podpoře prezentace církve na internetu. Zároveň jsem byl příjemně potěšen umístěním zástupců naší diecéze, hned dva weby v první desítce je myslím pěkný úspěch.
Ze zákulisních informací vám prozradím, že novým stránkám Zdislavy chybí ke spuštění již jen malinko a tak možná již v tomto týdnu konečně po více než půl roce spatří světlo světa.

Uveřejněno: 26.8.2006     Počet přečtení: 2000
Články tohoto autora:
Zpět na minulou stránku